Volonterska akcija: „Čestitke za korisnike Doma za starije i nemoćne u Gospiću“

Učenici produženog boravka 1.b razreda i učenici 4.c razreda izradili su oko 130 čestitki za sve korisnike u Domu za starije i nemoćne u Gospiću. U ovo blagdansko vrijeme, svjesni epidemiološke situacije koja nas okružuje, željeli smo našim starijima pokazati da ih nismo zaboravili, te ih razveseliti veselim čestitkama i lijepim željama. Čestitke smo ispred Doma predali gospođi Sanji Horvat Bijelić, radnoj terapeutkinji, koja nam se od srca zahvalila na ovako lijepoj gesti. Volonterska akcija odrađena je u sklopu projekta "OVOR – Odgoj za volontiranje i održivi razvoj u školama“ na kojemu je naša škola partner, a nositelj projekta je Savez Društava „Naša djeca“ Hrvatske. Zahvaljujemo ravnatelju Doma, gospodinu Ivanu Bronzoviću na suradnji i veselimo se nekim budućim zajedničkim projektima.

Koordinatorice projekta, učiteljice Vlatka Galac, Željka Šikić, Ana Nikšić i Sanja Puškarić Delač

Osnovna škola dr. Jure TurićaAna 2
Osnovna škola dr. Jure TurićaAna 3