Zlato i bronca našoj školi na Državnom prvenstvu u rukometu!

U organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza na Državnom prvenstvu u rukometu za učenike osnovnih škola u Poreču održanom od 17. do 19. travnja 2023. godine, naši dječaci 7. i 8. razreda osvojili su 1. mjesto i zlatnu medalju, a djevojčice 7. i 8. razreda osvojile se 3. mjesto i brončanu medalju!

Dječaci su u finalu nadmoćno pobijedili ekipu osnovne škole iz Samobora rezultatom 22:13, a djevojčice su u borbi za treće mjesto pobijedile ekipu osnovne škole iz Preloga rezultatom 23:14.

U ime svih djelatnika i učenika naše škole čestitam našim zlatnim dječacima i brončanim djevojčicama, učitelju-treneru Vanji Antiću, učiteljima TZK-a Damiru Vujnoviću i Darku Vukiću, treneru Robertu Havličeku kao i svim ostalim trenerima Rukometnog kluba Gospić te roditeljima učenika koji su dali veliki doprinos ovom iznimnom uspjehu.