Učenici naše glazbene škole sudjelovali na međunarodnim natjecanjima i ostvarili značajne uspjehe!

I ove školske godine u našu glazbenu školu stigle su dvije vrijedne nagrade. Učenici glazbene škole Lucija Pavičić i Andrija Katalinić u svibnju su bili sudionici dva velika međunarodna natjecanja mladih glazbenika.

Učenica 3. razreda Lucija Pavičić sudjelovala je na međunarodnom natjecanju „Daleki akordi“ koje se održalo 2.5.2022. u Splitu. Lucija se natjecala u disciplini gitara u 1. kategoriji među 15 natjecatelja i osvojila 2. nagradu stručnog žirija.

Učenik 6. razreda, Andrija Katalinić natjecao se na međunarodnom natjecanju mladih harmonikaša „Daruvar Accordian Award“ i među 12 natjecatelja u svojoj kategoriji također osvojio 2. nagradu stručnog žirija.

Velike čestitke našim učenicima i njihovim mentorima, učiteljima Dinu Jeliniću i Paulu Rušnovu.

Voditeljica Osnovne glazbene škole Marijana Pavičić

Osnovna škola dr. Jure TurićaImg-20220515-wa0010