Ida Stilinović na državnoj smotri LiDraNo 2022.

Državna smotra LiDraNo 2022. ove godine održavala se u Vodicama od 25. do 29. svibnja za učenike osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske. Domaćin je bila Osnovna škola Vodice dok se smotra održavala u dvoranama Hotela Imperijal uživo, nakon 2 godine online susreta uzrokovanih pandemijom. U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje na državnoj smotri predstavili su se učenici i učenice iz svih krajeva Hrvatske i to oni najuspješniji u kategorijama literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva. Ove godine našu školu i županiju predstavljala je učenica 4.C razreda Ida Stilinović sa svojom mentoricom Ljubicom Ilievski Radošević. Idina  izvedba pjesme Grigora Viteza “Kako živi Antuntun” našla se u društvu najboljih pojedinačnih scenskih nastupa iz Republike Hrvatske, što je veliko priznanje i za Idu i za našu školu.

Učiteljica Ljubica Ilievska Radošević

Osnovna škola dr. Jure Turića918b14c0-c0a7-4db2-9a5c-89e20c257bfc