Učenici glazbene škole ostvarili odlične rezultate na natjecanjima!

Učenici naše glazbene škole i ove su godine sudjelovali  na natjecanju mladih glazbenika te su se vratili s vrijednim priznanjima i nagradama.

Regionalno natjecanje u organizaciji  HDGPP-a za klaviriste ove godine održalo se u ožujku u Makarskoj. Učenica 5.razreda glazbene škole Kira Matiushyna, pod mentorstvom učiteljice Jelene Ivanović, natjecala se u 2.kategoriji te osvojila 2. nagradu stručnog žirija. Učenica 4. razreda glazbene škole Lucija Pavičić, pod vodstvom mentora Dina Jelinića u 1. kategoriji regionalnog natjecanja za gitariste koje se održalo u Splitu, također je osvojila 2.nagradu stručnog žirija. Učenik 5. razreda glazbene škole Borna Sarić, pod vodstvom mentorice Marijane Pavičić u 2.kategoriji na regionalnom natjecanju gitarista, osvojio je 1. nagradu te je predstavljao našu školu i na državnom natjecanju u Jastrebarskom gdje je osvojio 2. nagradu stručnog žirija.

Čestitamo našim učenicima na vrijednim nagradama i želimo im puno uspjeha u budućim natjecanjima!

Voditeljica Osnovne glazbene škole Marijana Pavičić

Osnovna škola dr. Jure Turića20230401 111319