Učenica Osnovne glazbene škole Lucija Pavičić odnijela pobjedu na međunarodnom natjecanju gitarista u Sloveniji!

„Dani gitare“ međunarodno je natjecanje za mlade gitariste koje se svake godine održava u Sloveniji. Ove godine na natjecanju su sudjelovali mladi gitaristi iz 5 zemalja: Slovenije, Hrvatske, Austrije, Italije i Crne Gore.

Našu glazbenu školu predstavljala je Lucija Pavičić, učenica 4.razreda, pod mentorstvom učitelja Dina Jelinića i ostvarila sjajan uspjeh u svojoj kategoriji. U konkurenciji od 38 učenika Lucija je s najvećim brojem bodova osvojila zlatno priznanje, 1.mjesto i 1. nagradu stručnog žirija. Nakon natjecanja prisustvovala je dodjeli nagrade i priznanja te na završnom koncertu pobjednika iz svih kategorija natjecanja nastupila još jednom sa svojim skladbama.

Čestitamo učenici i njenom mentoru na ovom izvrsnom izvrsnom rezultatu!

Voditeljica Osnovne glazbene škole Marijana Pavičić

Osnovna škola dr. Jure Turića20230402 182501