Priča o Mojsiju – digitalna slikovnica

Učenici 3.c razreda Osnovne škole dr. Jure Turića Gospić imali su zadatak na satima Vjeronauka nacrtati i obojiti crteže koji prikazuju važne događaje iz života jednog od najpoznatijih biblijskih likova – Mojsija. Svima je poznato da je njegov život obilježio povijest izraelskog naroda. Učenici su na zanimljiv način pokazali poznavanje činjenica o Mojsijevu životu, svoju maštovitost i kreativnost. Najuspješniji radovi našli su mjesto u ovoj digitalnoj slikovnici. Popratni tekst uz crteže napisao je vjeroučitelj Franje Puškarić, a pomoć u digitalnoj obradi u BookCreatoru pružila je učiteljica Paula Perković. Slikovnica je namijenjena prvenstveno vjeroučenicima trećeg razreda, ali i svima ostalima koji žele na jednostavan način upoznati Mojsija.

Digitalnu slikovnicu možete pogledati klikom na poveznicu: Priča o Mojsiju

Vjeroučitelj Franje Puškarić