Učenici naše škole sudjelovali na Dječjoj karnevalskoj povorci u Rijeci

Zbog pandemije i epidemioloških ograničenja ove godine Riječki karneval 2022. - Dječja karnevalska povorka održala se 4. lipnja 2022. godine. Riječki Korzo preplavile su maske koje su na originalan način oživjele prizore iz dječje mašte.

U veseloj karnevalskoj povorci sudjelovala je i naša škola. Pod nazivnom „Lički Malci“, 35 učenika u pratnji učiteljica i roditelja zaplesali su Korzom te oduševili sve nazočne. Puni dobre volje i s predivnom maskom uživali smo na ovogodišnjem ljetnom karnevalu.

Nakon završetka povorke okupljena su se dječica na Korzu nastavila zabavljati uz predstavu “Ivica i Marica” Gradskog kazališta lutaka Rijeka, a karnevalsko se druženje uz osvježenje za sudionike povorke nastavilo i u Exportdrvu.

Učiteljica Šejla Kolatahi

Osnovna škola dr. Jure Turića1