image image image image image image U četvrtak, 03. svibnja 2007. g. našu je školu u sklopu aktivnosti za obilježavanje Europskog tjedna 02. - 09. svibnja 2007. posjetila Udruga za razvoj civilnog društva "Pokretač" iz Korenice sa projektom "Izgradnja mira i tolerancije" namijenjen učenicima osnovnih škola. Kroz ovaj projekt Udruga planira organizaciju posjeta Dramsko-scenske skupine iz Poreča čiji su članovi 12-ero djece osnovnih škola iz Poreča. Djeca su u svojoj režiji izvela dječji igrokaz o miru, toleranciji i nenasilju namjenjen učenicima naše škole. Uz našu školu Udruga je danas planirala posjetiti i OŠ Perušić, OŠ. dr. Franje Tuđmana na Ličkom Osiku, te OŠ dr. Franje Tuđmana u Korenici. Sutradan, 04. svibnja 2007. g. planiraju posjetiti OŠ Vrhovine i OŠ Zrinskih i Frankopana u Otočcu. Uz igrokaz koji su izveli naši gosti, učenici dramske skupine naše škole pod vodstvom učiteljice Jasminke Ćaćić izveli su igrokaz kojim su osvojili prvo mjesto na Lidranu i nastupili na državnom natjecanju.