Učenici su i ove godine uz mentorstvo svojih učitelja upriličili tradicionalnu božićnu priredbu. Voditeljica je pozdravila sve gledatelje i upoznala ih s programom i izvođačima. Recitirali su, pjevali svi u jedan glas i plesali složno, istim korakom. Prepun školski hol zahvaljivao im je dugim pljeskom, a oni su iz izvedbe u izvedbu bili sve uspješniji.

Sve prisutne pozdravio je naš ravnatelj, zahvalio se učenicima na marljivom rada, a roditeljima na dobroj suradnji te svima poželio sretne nadolazeće blagdane. Tijekom priredbe održana je božićna prodajna izložba učeničkih radova. Odlično smo se zabavili i nadamo se da ćemo se sljedeće godine ponovno susresti na istom mjestu i u isto vrijeme.

Želimo vam ljubavi, zajedništva, sreće, zdravlja i blagoslova do krova! Sretan Božić i uspješna godina nova!!!

Novinarska grupa

Osnovna škola dr. Jure TurićaDsc 0390