Dan BezVeze
Učenici naše škole bili su dio projekta Dan BezVeze koji su odobrili MZOM i AZOO. Projekt se u Hrvatskoj provodi od 2017., a ove godine sudjeluje preko 170 škola. Cilj je da taj dan radimo bez „moderne tehnologije“, mobitela, laptopa, projektora. U našoj školi 29. svibnja je bio Dan BezVeze. Učenici su za vrijeme sata razrednika igrali društvene igre: monopoli, čovječe ne ljuti se, šah, alias, memori. Na sat matematike učenici su donijeli materijale (kutije lijekova, tube papira i sl.) te su na satu od tih istih predmeta izrađivali različita geometrijska tijela. Uz dekoraciju dobili su zanimljive robote, kišobrane, dvorce i vlakove. Na satu geografije „putovali“ su Europom i Hrvatskom tako što su na papiru crtali geografsku kartu i označavali najzanimljivija odredišta te su na taj način ponovili nastavi sadržaj i ugodno proputovali zanimljivim odredištima. Nastavni sadržaj iz informatike se ponavljao u školskom dvorištu kroz igru gdje su razvijali suradnju i dokazali da učenje može biti zanimljivo i bez multimedije.
Mobiteli im nisu nedostajali jer su bili u pokretu, aktivni, kreativni. Satovi su prošli brzo, a učenici motivirani za ponovni Dan BezVeze.
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)

__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)

__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)
__velika_350_260_s_c1.jpeg)

__velika_350_260_s_c1.jpeg)
