Učenice glazbene škole ostvarile odlične rezultate na natjecanjima!

Učenice naše glazbene škole i ove su godine sudjelovale na natjecanjima mladih glazbenika te su se vratili s vrijednim priznanjima i nagradama.

Prvo međunarodno natjecanje gitarista održano je u ožujku u Samoboru. Učenica 5.razreda glazbene škole Lucija Pavičić pod mentorstvom učitelja Dina Jelinića natjecala se u 1. kategoriji te osvojila 1. nagradu stručnog žirija s visokoih 97,67 od mogućih 100 bodova. Na drugom međunarodnom natjecanju u Splitu održanom u travnju Lucija je ponovila uspjeh i ponovno osvojila 1. nagradu stručnog žirija s osvojenih 57 od mogućih 60 bodova. Na međunarodnom natjecanju mladih klavirista također održanom u Splitu, našu školu predstavljala je učenica 6. razreda Kira Matiushyna pod vodstvom mentorice Jelene Ivanović. Kira se natjecala u 3. kategoriji i među visokom konkurencijom osvojila 39 bodova i 3. nagradu stručnog žirija. Naše učenice vratile su se bogatije za još jedno priznanje i vrijedno iskustvo s natjecanja.

Čestitamo našim učenicima i mentorima na vrijednim nagradama!

Osnovna škola dr. Jure Turića1714130235058
Osnovna škola dr. Jure Turića1714129265991